RIFF Przeprowadzki

RIFF to firma zajmująca się transportem bagażowo –towarowym oraz kompleksowymi przeprowadzkami: domów, mieszkań,firm, biur.Planujemy ,organizujemy i pomagamy naszym klientom na każdym etapie zadania. Dyspozycyjność, punktualność to cechy, które nas wyróżniają. Przyjmujemy zlecenia przez 7 dni w tygodniu, uzależniając godziny pracy od potrzeb klientów. Nasza oferta została skonstruowana tak, aby sprostać państwa oczekiwaniom. Wykonujemy przeprowadzki od małych, oszczędnych rozwiązań po kompletne działania łącznie z zabezpieczeniem i pakowaniem mienia.Jeżeli poszukujesz firmy do przeprowadzki to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją .

Poznań to nie jedyny obszar naszych działań poza regionem wielkopolskim usługi świadczymy również na terenie kraju i Europy. Na życzenie klienta dowozimy niezbędne rzeczy potrzebne do pakowania i zabezpieczenia kartony stretch, folie bąbelkowe itp,możemy również spakować i przygotować całe mienie do transportu . Dbamy aby świadczone przez naszą firmę usługi stały na najwyższym poziomie .

Photographer

Dlaczego właśnieRIFF


Nasze usługi są zawsze realizowane terminowo i profesjonalnie bez względu na wielkość powierzonego nam zlecenia. Sumienność, obowiązkowość i zapał naszych pracowników czynią naszą firmę godną zaufania. Oferujemy również bagażówkę.Jeżeli mają państwo w planach przewieź sofę,meble,lub inne wyposażenie mieszkania zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szeroka i atrakcyjną cenowo ofertą.Mogą państwo zamówić sam transport lub kompleksowo załadunek i wyładunek mienia.Przewozimy i nosimy również rzeczy nietypowe,pianina,fortepiany ,sejfy etc. Realizacja takich niestandardowych zleceń nie stanowi dla nas problemu ponieważ posiadamy doświadczenie w tego typu transportach. Dysponujemy zgranym profesjonalnym i przyjaznym zespołem pracowników którzy pomogą nawet w najbardziej skomplikowanej sytuacji. Naszym atutem jest uczciwe i indywidualne podejście do klienta co nie rzadko skutkuje stałą współpracą i częstym polecaniem naszych usług znajomym i rodzinie .

Wiemy jak bardzo stresującą sprawą jest przeprowadzka lub transport państwa mienia.Dlatego dokładamy wszelkich starań aby przewożone przedmioty były staranie zabezpieczone. Do zabezpieczenia przewożonych towarów używamy różnego rodzaju specjalistycznego sprzętu . Posiadamy niezbędne doświadczenie, które zdobyliśmy wykonując przeprowadzki i transporty dla osób prywatnych i firm. Zobacz pełna ofertę naszego partnera z którym współdziałamy jeśli chodzi o przeprowadzki firm bydgoszcz i okolice.